En-Strip

Teaduslik nimi:
Encarsia formosa
Tavanimetus:
Parasiitherilane
Toote kategooria:
Natural enemy
Play
Play

Otstarve

Otstarve

Millal En-Stripi kasutada?

Kasutage En-Stripi kasvuhoonekarilase (Trialeurodes vaporariorum) ja tubakakarilase (Bemisia tabaci) kolmanda ja neljanda arenguetapi vastsete bioloogiliseks tõrjeks. Kasutage En-Stripi ennetavalt ja kahjuri olemasolu esimeste märkide ilmumisel.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas En-Strip toimib?

Parasiitherilaste emased valmikud parasiteerivad karilase kolmanda ja neljanda arenguetapi vastsetel. Esineb ka peremeesorganismide söömist.

Play

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Järgnev teave on vaid teadmiseks. Kui teave kohalike tegurite kohta, mida tuleb arvesse võtta, nt põllukultuur, kliimatingimused ja nakatumuse raskusaste, on olemas, saame anda paremat nõu. Õige meetodi valimiseks pidage nõu Kopperti spetsialisti või Kopperti toodete tunnustatud müügiesindajaga.

En-Strip ennetav madal kahjurite arvukus kõrge kahjurite arvukus
Annus 1,5–3/m² 3–6/m² 9/m²
m²/ühik 1000–2000 500–1000 330
Intervall (päevades) 7–14 7 7
Sagedus min 3x min 3x
Märkused kasutada kuni kontrolli saavutamiseni kasutada kuni kontrolli saavutamiseni

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

En-Stripi kasutamine

  • Avage pakend ettevaatlikult kasvuhoones.
  • Painutage ja rebige ribad lahti riputusaugu juurest..
  • Riputage kaardid taimede vahele, võimaluse korral umbes 75 cm taime ladvast allapoole.
  • Kaitske otsese päikesevalguse eest.
  • Ärge nukke puudutage.
Play

En-Stripi parimad kasutustingimused

En-Stripi optimaalseks toimimiseks peab kasvuhoone ööpäeva keskmine temperatuur olema vähemalt 17 °C. Madalamal temperatuuril on soovitatav kasutada poole koguse nukkudega kaarte.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Bioloogilistel kasuritel on väga lühike eluiga, mistõttu tuleks neid pärast toote kättesaamist taimedel kasutada võimalikult kiiresti. Kasutamisega viivitamine võib nende kvaliteeti negatiivselt mõjutada. Kui peate siiski En-Stripi hoiustama, järgige järgmisi juhiseid. Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või muudes tingimustes.

  • Hoiustamine pärast kättesaamist: maksimaalselt 1–2 päeva
  • Hoiustamise temperatuur: 8–10 °C
  • Hoiustada pimedas.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?