Horiver Dry

Toimeaine:
Sticky trap with dry glue
Tüüp:
Liimpüünised
Toote kategooria:
Monitoring
Horiver_Dry-1.jpg

Otstarve

Otstarve

Erinevalt tootest Horiver või Horiver Wet ei kleepu toote Horiver Dry liimaine kätele. Liimaine on kaetud silikoonkattega paberiga, mis eemaldatakse pärast püünise paigale asetamist. Paber on perforeeritud, et selle saaks osade kaupa eemaldada, kui see on seire eesmärgil vajalik. Nende püüniste liimaine ei ole üldiselt nii kaua aktiivne kui tootel Horiver või Horiver Wet, sest see küllastub hõlpsamalt putukate, tolmu ja puruga.

Millal toodet Horiver Dry kasutada?

Toodet Horiver Dry kasutatakse lehetäide, kaevandikoide, karilaste, ripslaste ja leinasääsklaste valmikute seireks ja püüdmiseks.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Horiver Dry toimib?

Liimpüünised on mõlemalt poolt kaetud putukaid püüdva tugeva liimainega. Horiver Dry on saadaval eri värvitoonides, sest erinevaid kahjureid meelitavad erinevad värvused. Tänu tugevale liimainele jäävad kahjurputukad püünisesse kinni.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Saadaval erineva värvuse ja suurusega.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Horiver Dry kasutamine

Kasutamisõpetus

  • Kõrgete taimede (nt kurk, tomat ja paprika) korral asetage püünised taimede latvade kohale ja kohandage asukohta taimede kasvamisel.
  • Madalate taimede korral toetage püüniseid keppide või traadist hoidikute abil ja paigaldage need taimedest maksimaalselt 30 cm kõrgusele.
  • Püünised peavad olema piirkondades, kus kahjurite oht on suur, nt ustel, katuseviilu otstes ja külgmistes ventilatsiooniavades.

Kogus

Seire jaoks on soovitatav kasutada viit püünist 1000 m² kohta. Kui püünised peavad aitama kaasa kahjurite tõrjele kahjurikolletes (st massiline püüdmine), kasutage vähemalt ühte püünist 20 m² kohta ja kõige rohkem ühte püünist 2 m² kohta. Selleks võib kasutada nii väikseid kui ka suuri püüniseid.

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?