Horiver Wet

Tüüp:
Sticky trap with wet glue
Tüüp:
Liimpüünised
Toote kategooria:
Monitoring
Horiver_Wet-3.jpg

Otstarve

Otstarve

Millal toodet Horiver Wet kasutada?

Toodet Horiver Wet kasutatakse lehetäide, kaevandikoide, karilaste, ripslaste ja leinasääsklaste valmikute seireks ja püüdmiseks.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Horiver Wet toimib?

Liimpüünised on mõlemalt poolt kaetud putukaid püüdva liimainega. Horiver Wet on saadaval eri värvitoonides, sest erinevaid kahjureid meelitavad erinevad värvused. Tänu liimainele jäävad kahjurputukad püünisesse kinni.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Saadaval erineva värvuse ja suurusega.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Toote Horiver Wet kasutamine

Kasutamisõpetus

  • Kõrgete taimede (nt kurk, tomat ja paprika) korral asetage püünised taimede latvade kohale ja kohandage asukohta taimede kasvamisel.
  • Madalate taimede korral toetage püüniseid keppide või traadist hoidikute abil ja paigaldage need taimedest maksimaalselt 30 cm kõrgusele.
  • Püünised peavad olema piirkondades, kus kahjurite oht on suur, nt ustel, katuseviilu otstes ja külgmistes ventilatsiooniavades.

Kogus

Seire jaoks on soovitatav kasutada viit püünist 1000 m² kohta. Kui püünised peavad aitama kaasa kahjurite tõrjele kahjurikolletes (st massiline püüdmine), kasutage vähemalt ühte püünist 20 m² kohta ja kõige rohkem ühte püünist 2 m² kohta. Selleks võib kasutada nii väikseid kui ka suuri püüniseid.

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?