Natupol Booster

Teaduslik nimi:
Bombus terrestris
Toote kategooria:
Pollination
Play

Otstarve

Otstarve

Millal Natupol Boosterit kasutada?

Natupol Booster on spetsiaalselt välja töötatud parima tolmeldamise saavutamiseks avamaataimedel, mille õitsemisperiood on ühest nelja nädalani ja mida kasvatatakse 500–5000 m² alal. Kimalasi saab kasutada pea kõigil tolmeldamist vajavatel avamaataimedel, näiteks luuviljalised (kirss, ploom, aprikoos); õunviljalised (õun, pirn jne); marjad (mustikas, vaarikas, maasikas, murakas); kõrvitsalised (arbuus, kõrvits jne) ja seemnekultuurid (hübriidraps jne).

Play

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Natupol Booster toimib?

Natupol Booster sisaldab suurt kimalasekolooniat. Tänu lisaventilatsioonile ei mõjuta kolooniat nii palju kondensatsioon ega äärmuslik kuumus. Pärast vabastamist asuvad töökimalased taimi tolmeldama. Järgnevatel nädalatel kooruvad uued töölised, kes samuti tööle asuvad.

Natupol Booster kaitseb kimalasekolooniat vihma ja temperatuurikõikumiste eest. Patenteeritud Natupol Boosteri taru sisaldab 80% vähem plasti ja on äärmiselt keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik. Taru on hästi isoleeritud, kuid samas on sellel lisaventilatsioon, et seda saaks kasutada soojemas kliimas. Isolatsiooni ja ventilatsiooni ideaalne kombinatsioon hoiab optimaalset sisetemperatuuri, mis omakorda tähendab paremini toimivat kimalasekolooniat.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Ühes tarus on suur kimalasekoloonia, sh emakimalane, töölised, haue ja suhkruvesi.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Natupol Boosteri kasutamine

Natupol Boosteri kolooniad võib põllule tuua 4–7 päeva enne taimede õitsemise algust. See ei mõjuta negatiivselt ei kolooniaid ega ka nende tolmeldamisvõimet.

 • Paigutage Natupol Boosterid ühtlaselt põllule. Kõige parem on panna need otse maapinna kohal asuvale horisontaalsele platvormile.
 • Pärast tarude kohaleasetamist oodake vähemalt pool tundi, enne kui avate taru lennuava. See võimaldab kimalastel rahuneda.
 • Vajaduse korral kaitske tarusid otsese päikesevalguse ja vihma eest ning kasutage taru ümberminemise takistamiseks näiteks rasket kivi.
 • Kuuma ilma korral avage taru ülaosas asuvad ventilatsiooniavad.
 • Enne taru avamist eemaldage valge kork.

Natupol Boosteri parimad kasutustingimused

Natupol Booster toimib kõige paremini, kui temperatuur on 10–30 °C.

Tähelepanu!

 • Veenduge, et tarud ja lennuavad oleks hästi nähtavad, et kimalased leiaks hõlpsasti tee koju.
 • Ärge kallutage taru, et suhkrulahus ei lekiks.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

 • Iga taru sisaldab toitu, et kimalasi transpordi ja hoiustamise ajal heas seisukorras hoida.
 • Parima tolmeldamisvõime tagamiseks alustage taru kasutamist kättesaamise päeval.
 • Alustage taru kasutamist hiljemalt päev pärast kättesaamist.
 • Hoiustage kimalasi temperatuuril 15–25 °C.
 • Kaitske taru otsese päikesevalguse eest.

Allalaaditavad failid

Allalaaditavad failid

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Populaarsed lingid:

Kas vajate abi?