Natupol Booster

Teaduslik nimi:
Bombus terrestris
Tavanimetus:
Karukimalane
Toote kategooria:
Tolmeldamine
 • Lühikest aega õitsevate taimekultuuride jaoks välitingimustes

 • Patenteeritud keskkonnasõbralik disain

 • Ilmastikukindel ja lisaventilatsioon

Play
 • Lühikest aega õitsevate taimekultuuride jaoks välitingimustes

 • Patenteeritud keskkonnasõbralik disain

 • Ilmastikukindel ja lisaventilatsioon

Otstarve

Otstarve

Natupol Booster on välja töötatud põllukultuuride jaoks, millel on lühike (üks kuni neli nädalat) intensiivne õitseaeg ja mis toodavad palju nektarit. Varajase õitsemise korral on parem valik lisaisolatsiooniga Tripol.

Taimekultuurid

Kõrvitsad, suvikõrvits, arbuus, kiivid, kaubanduslik seemnekasvatus, näiteks rapsiseemned, söödakultuurid, päevalill jne.

Play
Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Toimimisviis

Pärast taru kasutuselevõttu hakkavad töökimalased õisi tolmeldama, kogudes samal ajal õietolmu haudme toitmiseks. Kasutuselevõtu järgsete nädalate jooksul väljub pesast rohkem töölisi, suurendades nii kolooniate suurust kui ka tolmeldamist. Mõne nädala pärast saavutab koloonia oma maksimaalse suuruse ja hakkab vähenema suuruse ja tolmeldamisaktiivsuse poolest. Kolooniate areng sõltub keskkonnatingimustest ning õietolmu kogusest ja kvaliteedist.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Vorm

Üks eriti suur tolmeldamisüksus, mis sisaldab mitut kimalaste kolooniat, sealhulgas üht või mitut emakimalast, töölist, hauet ja suhkruvett.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Kasutamine

 • Natupol Boosteri nõgesed võib põllule tuua 4–7 päeva enne taimekultuuride õitsemise algust
 • Jaotage Natupol Boosterid ühtlaselt põllule. Kõige parem on panna need otse maapinna lähedal asuvale horisontaalsele platvormile
 • Pärast tarude kohaleasetamist oodake vähemalt 30 minutit, enne kui avate taru lennuava. See võimaldab kimalastel rahuneda
 • Kuuma ilma korral avage taru ülaosas asuvad ventilatsiooniavad
 • Enne taru avamist eemaldage valge kork
 • Tolmeldamise jõudlus ja kestus on taimekultuuridel erinev ja sõltub keskkonnatingimustest. Parima kasutusviisi leidmiseks konsulteerige alati Kopperti nõustajaga või Kopperti toodete tunnustatud edasimüüjaga

Keskkonnatingimused

Natupol Booster toimib kõige paremini ümbritseva õhu temperatuuril vahemikus 12–30 °C. Pöörake tähelepanu nõuannetele parimate tavade kohta palavas keskkonnas. Tagage kaitse otsese päikesevalguse eest.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi
Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Hoiustamisaeg pärast toote kättesaamist

Parima tolmeldamisvõime tagamiseks alustage taru kasutamist kättesaamise päeval. Vajadusel võib tarusid säilitada maksimaalselt 1 päev.

Hoiustamise temperatuur

15–25 °C.

Hoiustamistingimused

Hoidke tarusid hästi ventileeritavas keskkonnas, otsese päikesevalguse eest kaitstud kohas.

Hügieen

Eemaldage kimalaste tarud pärast taimekultuuri õitsemist ja hiljemalt 10 nädalat pärast kasutuselevõttu.

Kõrvaldamine

Sulgege vanad tarud umbes 2 nädalaks kilekottidesse. Pärast seda perioodi kõrvaldage tarud vastavalt kohalikele seadustele.

Allalaaditavad failid

Allalaaditavad failid

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Järgige alati kohalikes tootega seotud eeskirjades kindlaks määratud tingimusi. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Populaarsed lingid:

Kas vajate abi?