Swirski Ulti-Mite

Teaduslik nimi:
Amblyseius swirskii
Tavanimetus:
Röövlest
Toote kategooria:
Natural enemy
Play
Play

Otstarve

Otstarve

Millal Swirski Ulti-Mite’i kasutada?

Swirski Ulti-Mite’i kasutatakse paljude ripslaseliikide noorte vastsete ning karilaste (Trialeurodes vaporariorum ja Bemisia tabaci) ja taimelestlaste (Polyphagotarsonemus latus) munade ja vastsete bioloogiliseks tõrjeks. Kasutage Swirski Ulti-Mite’i ennetavalt ja kahjuri esimeste märkide ilmumisel.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Swirski Ulti-Mite toimib?

Röövlesta valmik otsib saakorganismi või ootab selle möödumist ja sööb selle ära.

Play

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Iga konksuga kotike sisaldab 250 igas arenguetapis rööv- ja toidulesta segatuna täitematerjali / kliidega. Swirski Ulti-Mite on saadaval 100 või 500 kotikest sisaldavates karpides.

Kotike koosneb 100% tööstuslikult kompostitavast fooliumist. See vastab tööstuslikult kompostitava toote standardi nõuetele (tõendanud väline osapool). Kotikesi saab seetõttu utiliseerida koos saagikoristusjääkidega.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Kasutamine

  • Kasutage kotikesi võimalikult kiiresti pärast kättesaamist.
  • Riputage kotikesed taimede lähedusse varju (mitte otsese päikesevalguse kätte).
  • Kotikesed saab asetada otse taimedele (kotikestel on juba väljumisauk olemas).
  • Kuna röövlestad on kergesti kahjustatavad, hoidke kotikesi vaid pappribast.
Play

Järgnev teave on vaid teadmiseks. Kui teave kohalike tegurite kohta, mida tuleb arvesse võtta, nt põllukultuur, kliimatingimused ja nakatumuse raskusaste, on olemas, saame anda paremat nõu. Õige meetodi valimiseks pidage nõu Kopperti spetsialisti või Kopperti toodete tunnustatud müügiesindajaga.

Swirski Ulti-Mite ennetav madal kahjurite arvukus kõrge kahjurite arvukus
m²/ühik 2,5 2,5 1
Intervall (päevades) 28–42 28 28
Märkused kasutada ripslaste või karilaste ilmnemisel kasutada ainult kahjuritega piirkondades ja ainult koos teiste kasuritega

Parimad kasutustingimused

Röövlestadel ei esine diapausi, mistõttu võib neid kasutada ka talvel. See talub kõrget temperatuuri ja röövlesta populatsioon hakkab arenema, kui päevane temperatuur ületab korrapäraselt 20–22 °C.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Bioloogilistel kasuritel on väga lühike eluiga, mistõttu tuleks neid pärast kättesaamist taimedel kasutada võimalikult kiiresti. Kasutamisega viivitamine võib nende kvaliteeti negatiivselt mõjutada. Kui peate siiski Swirski Ulti-Mite’i hoiustama, järgige järgmisi juhiseid. Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

  • Hoiustamine pärast toote kättesaamist: 1–2 päeva.
  • Hoiustamise temperatuur: 10–15 °C
  • Hoiustada pimedas.
  • Süsihappegaasi kumuleerumise vältimiseks tuulutada.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?