Tarbijad

Tarbijad

Koppert aitab iga päev kogu maailma taimekasvatajatel ja põllumajandustootjatel looduslikult ja jätkusuutlikult kahjurite ja haiguste vastu võidelda. Sellega loodame anda oma panuse jätkusuutliku ühiskonna heaks, et kiiresti kasvava rahvastiku toitmiseks oleks piisavas koguses ohutut toitu.

Meie looduslike vaenlaste kimalaste ja mikrobioloogiliste lahenduste tootmine on teadmismahukas protsess. Lisaks nõuab meie toodete rakendamine intensiivset toetust. Seepärast müüb Koppert oma tooteid ainult professionaalsetele taimekasvatajatele ja põllumajandustootjatele.

Koostasime loetelu sageli esitatavatest küsimustest, et pakkuda teile kui tarbijale võimalikult head teenindust. Loodame, et leiate sellest loetelust vastuse oma küsimusele.

Bioloogiline taimekaitse

Mis on bioloogiline taimekaitse?
Bioloogilise taimekaitse põhimõte on väga lihtne – looduslikud vaenlased, nagu röövlestad, lepatriinud ja parasiitherilased vabastatakse, et nad võitleksid kahjurputukatega samamoodi, nagu nad teevad seda vabas looduses. Koppert pakub parasiitherilaste, röövlestade, putukate ja mardikate, pahksääsklaste ja kiilassilmade erinevaid liike. Vaadake meie YouTube’i kanalilt, kuidas looduslikud vaenlased oma saaki ründavad.

Looduslik tolmeldamine

Mis on looduslik tolmeldamine?
Köögivilju, nagu tomatit ja paprikat, paljundatakse sageli kasvuhoonetes. Selleks ajaks, kui maitsev väike tomat jõuab teie taldrikule, on sellel juba pikk teekond seljataga. Enne kui tomat saab tegelikult kasvama hakata, peab taim kõigepealt vilja moodustama. Vabas looduses hoolitsevad putukad ja muud loomad tolmeldamise ja seega vilja moodustamise eest. Kimalased on traditsiooniliselt põllu- ja aiakultuuride tähtsad tolmeldajad. Kimalane on mesilase lähedane sugulane. 1987. aastal tehti kindlaks, et kimalased võivad olla kasvuhoonetes tolmeldamiseks äärmiselt kasulikud.

Mikrobioloogilised lahendused

Lisaks kasuritele ja tolmeldajatele moodustavad mikroobsed tooted, nagu bakterid ja seened, jätkusuutliku taimekasvatuse kolmanda tugisamba. Kuigi neid palja silmaga ei näe, võivad need tooted, mida saab kasutada nii maa peal kui ka all, saavutada uskumatuid asju. Need võitlevad haiguste ja kahjurite vastu, tugevdavad taimi ja parandavad toitainete imendumist. Nende arendamine eeldab kvaliteetseid ja kulukaid teadusuuringuid.

Ülesanded/kool

Kas teete koolitööd? Sel juhul külastage veebilehte https://www.secretagentsinhorticulture.com, kust leiate teavet bioloogilise taimekaitse, loodusliku tolmeldamise ja mikrobioloogia kohta. Palju teavet leiate ka veebisaidilt www.koppert.com, aga see teave on suunatud professionaalsetele taimekasvatajatele.

Reklaammaterjalide tellimine

Brošüüride ja muu reklaammaterjali tellimiseks külastage meie veebipoodi. Pidage meeles, et need brošüürid ja teabelehed on mõeldud professionaalsetele taimekasvatajatele.