Väljakutsed

Taimede kahjuritõrje

Me kõik eelistame kahjurite kadumist. Taimekaitsevahendite arv väheneb ja kahjurid muutuvad teatud toodetele üha vastupidavamaks. Samuti kehtivad pestitsiidijääkidele üha rangemad nõuded. Meie ülesanne on kahjuritega võidelda nende looduslike vaenlaste abil. See parandab tootmist, saagikust ja toiduohutust ning vähendab terviseriske.

Taimehaiguste tõrje ja ennetamine

Kahjulikud seened, viirused ja bakterid võivad taimi rünnata igal ajal. Need nõrgestavad taimi ja tekitavad neile stressi. Taimehaiguste tõhus tõrje on põllumajandus ja aianduse valdkonnas pidev väljakutse. Koppert toodab mikrobioloogilisi lahendusi, mis aitavad taimehaigusi ennetada ja tõrjuda.

Tolmeldamise edendamine

Tolmeldamine on põllukultuuride viljade valmimiseks võtmetähtsusega. Ajaloos on põllu- ja aiakultuuride parimateks tolmeldajateks peetud meemesilasi. 1980. aastate lõpus avastati aga, et paljudes tingimustes on kimalased palju tõhusamad. 

Taimekasvu edendamine ja taimede vastupanuvõime

Suure saagikuse aluseks on terve taim. Sellegipoolest pole taimede kasvatamistingimused enamasti kaugeltki optimaalsed. Taimedele võivad palju stressi põhjustada neid ümbritsev keskkond (abiootiline stress) ja elusorganismid (biootiline stress). Koppert toodab taimede potentsiaali ja vastupanuvõime optimeerimiseks looduslikke lahendusi, sh biostimulaatoreid ja bioväetisi. NatuGro tagab parima tasakaalu.

Võtke ühendust eksperdiga

Koppert Biological Systems

Thanks for your request!

Something went wrong, please try again

Tahate meie ettevõtte ja toodete kohta rohkem teada? Võtke ühendust mõne meie eksperdiga.
Valmistame oma tooteid ja lahendusi professionaalsetele aednikele.

See sait on kaitstud robotilõksuga reCAPTCHA ning Google’i privaatsuseeskirja ja teenusetingimustega.
See sait on kaitstud robotilõksuga reCAPTCHA ning Google’i privaatsuseeskirja ja teenusetingimustega.

Tellige meie uudiskiri

Saate uusimad uudised ja teabe oma taimede kohta otse postkasti.

See sait on kaitstud robotilõksuga reCAPTCHA ning Google’i privaatsuseeskirja ja teenusetingimustega.
Tagasi üles