Capsanem

Teaduslik nimi:
Steinernema carpocapsae
Tavanimetus:
Entomopatogeensed nematoodid
Toote kategooria:
Natural enemy
Play

Otstarve

Otstarve

Millal kasutada Capsanemi?

Capsanemi kasutatakse öölaste, leediklaste ja sääriksääsklaste sugukonda kuuluvate vastsete ning männikärsaka (Hylobius abietis) ja Capnodis tenebrionis’e vastsete bioloogiliseks tõrjeks. Samuti kasutatakse seda paljude teiste mardikaliste ja sihktiivaliste (nt kaerasorilased) vastsete tõrjeks.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Capsanem toimib?

Pärast annustamist otsivad nematoodid aktiivselt saakorganisme ja tungivad nende kestast läbi. Nematoodid toituvad saakorganismi sisemusest, eritades selleks oma seedekulglast teatavaid baktereid. Need bakterid muudavad peremeesorganismi koe aineteks, mida nematoodid kergesti seedida saavad. Vastsed surevad paari päevaga.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Standard Capsanem: karbis on kaks kotti.
Igas kotis on 25 miljonit nematoodi.

Suur Capsanem: karbis on kaks kotti.
Igas kotis on 250 miljonit nematoodi.

Igas kotis on kolmanda arenguetapi nematoodid geelis.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Capsanemi kasutamine

Play

Capsanemi parimad kasutustingimused

  • Mulla niiskusesisaldus peab olema suur.
  • Mulla temperatuur peab olema 14–33 °C.
  • Nematoodid on tundlikud ultraviolettkiirgusele (UV); ärge kasutage neid otsese päikesevalguse käes.
  • Lehe kaudu tuleks toodet kasutada ainult õhtul, et vähendada UV-kiirguse mõju ja suurendada niiskuse kättesaadavust nematoodidele.

Capsanem sobib kokku paljude taimekaitsevahenditega. Sobivate toodete leidmiseks vaadake Kopperti side effect appi või pöörduge nõu saamiseks kohaliku esindaja poole. Paagisegu üldreeglina lisage nematoodid alati viimasena, juba valmisseguga täidetud paaki.

Allalaaditavad failid

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?