Miglyphus

Teaduslik nimi:
Diglyphus isaea
Tavanimetus:
Parasiitherilane
Toote kategooria:
Natural enemy
Play
Play

Otstarve

Otstarve

Millal Miglyphust kasutada?

Miglyphust kasutatakse kaevandikoide kõigi vastse arenguetappide, eelistatavalt teise ja kolmanda etapi bioloogiliseks tõrjeks. Kasutage toodet kahjuri esimeste märkide ilmumisel. Miglyphust soovitatakse kaevandikoide arvu suurenemise korral.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Miglyphus toimib?

Parasiitherilase Diglyphus isaea emased valmikud tapavad käikudes olevad kaevandikoi vastsed ja munevad neisse munad. Munadest arenevad käigus (kuid kaevandikoist väljaspool) parasiitherilased, kes kasutavad surnud vastseid toiduna.

Play

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Järgnev teave on vaid teadmiseks. Kui teave kohalike tegurite kohta, mida tuleb arvesse võtta, nt põllukultuur, kliimatingimused ja nakatumuse raskusaste, on olemas, saame anda paremat nõu. Õige meetodi valimiseks pidage nõu Kopperti spetsialisti või Kopperti toodete tunnustatud müügiesindajaga.

Miglyphus ennetav madal kahjurite arvukus kõrge kahjurite arvukus
Annus
m²/ühik 2000 500
Intervall (päevades) 7 7
Sagedus - min 3x min 3x
Märkused >1 vastne 10 taime kohta >1 vastne kolme taime kohta

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Miglyphuse kasutamine

Vabastage parasiitherilased lehtede vahele hommikul või õhtul.

Play

Miglyphuse parimad kasutustingimused

Diglyphus on tõhus vähemalt 15 °C juures.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Bioloogilistel kasuritel on väga lühike eluiga, mistõttu tuleks neid pärast toote kättesaamist taimedel kasutada võimalikult kiiresti. Kasutamisega viivitamine võib nende kvaliteeti negatiivselt mõjutada. Kui peate siiski Miglyphust hoiustama, järgige järgmisi juhiseid. Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või muudes tingimustes.

  • Hoiustamine pärast toote kättesaamist: 1–2 päeva.
  • Hoiustamise temperatuur: 8–10 °C
  • Pudelid hoida püsti.
  • Hoiustada pimedas.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?