Kasvuhoonekultuuride tolmeldamine

Kasvuhoonetolmlemine on oluline, sest see tagab taimede tõhusa väetamise kontrollitud keskkonnas, mille tulemuseks on suurem saagikus, parem viljade valmimine, suurem suurus, parem värvus, pikem säilivusaeg ja kvaliteet. Looduslik tolmeldamine aitab kaasa põllukultuuride aastaringsele kasvatamisele ning toetab stabiilsemat ja jätkusuutlikumat põllumajandustööstust.

Viimased 40 aastat oleme olnud esirinnas aiandustööstuse jaoks tipptasemel tolmeldamislahenduste väljatöötamisel. Tänu aastakümnete pikkusele kogemusele ja ulatuslikele teadusuuringutele oleme omandanud põhjalikud teadmised tolmeldajate ja nende käitumise kohta. Meie ekspertide meeskond on pühendunud jätkusuutlike tolmeldamissüsteemide loomisele, mis jäljendavad ja tõhustavad looduslikke protsesse, et optimeerida taimekasvatustoodangut.

Meie lipulaev, Natupol, on aianduslike tolmeldamise vallas muutnud olukorda. See kasutab kimalaste, looduse kõige tõhusamate tolmeldajate jõudu, et tagada usaldusväärne ja tõhus tolmeldamine kasvuhoonetes. Koppert kimalased on hoolikalt valitud, kasvatatud ja tarnitud kasvatajatele üle kogu maailma, tagades pideva ja rikkaliku varustatuse kvalifitseeritud tolmeldajatega.

Kasvuhoonete tolmeldustooted

Kasvuhoone puuviljakultuurid