Aphidend

Teaduslik nimi:
Aphidoletes aphidimyza
Tavanimetus:
Röövtoiduline pahksääsk
Toote kategooria:
Looduslik vaenlane
Otstarve:
Otstarve: Lehetäid
  • Kõigi lehetäiliikide tõrjeks
Play
Otstarve

Otstarve

Kahjurid

Kõik lehetäide liigid/staadiumid.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Toimimisviis

Pahksääskede valmikud väljuvad nukkudest ja ladestavad oma munad lehetäide kolooniatesse. Pärast munadest väljumist söövad vastsed lehetäisid.

Visuaalne efekt

Lehetäid tarbitakse täielikult, järele jääb ainult nahk.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Pakendi suurus 1000–10 000 nukku.
Vorm 100 ml; 500 ml pudel.
Kandja Puidukiud.
Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Kasutamine

  • Avage pudel kasvuhoones
  • Asetage pudel otse pinnasele või kivivillaplaatidele või riputage see taimekultuuride vahele
  • Ärge puistake sisu laiali
  • Pärast vabastamist lahkuvad pahksääskede valmikud pudelist ja levivad laiali
Play

Annus

Aphidendi annus oleneb kliimast, taimest ja lehetäide levikust ning seda tuleb alati kohandada konkreetse olukorraga. Alustage tõrjet kohe, kui saagis avastatakse esimesed lehetäid. Esmane tõrje on tavaliselt vahemikus 1–10 isendit m2 kohta. Tõrjet tuleks korrata iganädalaste intervallidega, kuni tõrjumine on saavutatud. Parima kasutusviisi leidmiseks konsulteerige Kopperti nõustajaga või Kopperti toodete tunnustatud edasimüüjaga.

Keskkonnatingimused

Kõige tõhusam vahemikus 20–30 °C (68–86 °F), kõrgematel temperatuuridel väheneb efektiivsus oluliselt. Kuna pahksääsed on aktiivsed öösel, tuleb munemiseks optimaalsete tingimuste tagamiseks öine temperatuur hoida üle 12 °C/61 °F. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage Aphidendi suure õhuniiskusega (> 70%) keskkonnas.

Kombineeritud kasutus

Üldiste röövlestade, eriti Amblyseius swirskii, suur tihedus võib Aphidendi kahjustada, kuna röövlestad toituvad Aphidoletes aphidimyza munadest. Võib kombineerida lehetäide parasitoididega.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi
Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Hoiustamisaeg pärast toote kättesaamist

1–2 päeva.

Hoiustamise temperatuur

10–15 °C/50–59 °F.

Hoiustamistingimused

Pimedas.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Järgige alati kohalikes tootega seotud eeskirjades kindlaks määratud tingimusi. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?