Koppertis töötamine

Meie ettevõtte töötajad on ühel nõul, et Koppertis peetakse kõiki isiksusteks. Koppert on viimase 50 aasta jooksul kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, kuid hoolimata sellest jääb see pereettevõtteks, milles tähtsustatakse koostööd ning suhtutakse töötajatesse ja loodusesse austusega. Kuna ettevõte areneb kiiresti, kutsume endaga koostööd tegema seda arengut toetavaid inimesi. Hindame väga töötajate isiklikku panust. Koppertis töötame üheskoos.

Kopperti töötajatel on oma karjääri edendamiseks palju võimalusi. Koppert pakub koolitusi paljudes valdkondades. Karjääri arendamiseks ettevõtte sees on Koppert koostanud ettevõttesisese karjääripoliitika. Uute vabade töökohtade täitmisel eelistatakse oma ettevõtte töötajaid. Koppert peab oluliseks töötajate pidevat arengut ja julgustab neid osalema ettevõttesisestel ning -välistel koolitustel ja kursustel. Meie töötajad kasutavad neid võimalusi innukalt. Koppertis tehakse karjääri nimel tööd.

Vabad töökohad

Meil on vabu töökohti paljudes valdkondades ja paljude haridustasemete jaoks. Vaadake, kas meie vabade töökohtade hulgas on midagi teile sobivat.

Praktika

Koppertis on võimalik arendada noori talente. Koppert on tunnustatud parktikaettevõte tehnika, kaubanduse, toiduainetööstuse, keskkonna, äri, sekretäritöö, logistika ja laboritehnika valdkonnas.

Kas olete huvitatud? Saatke meile CV ja motivatsioonikiri.