Thripex-Plus

Teaduslik nimi:
Neoseiulus cucumeris
Tavanimetus:
Röövlest
Toote kategooria:
Natural enemy
Play
Play

Otstarve

Otstarve

Millal Thripex-Plusi kasutada?

Thripex Plusi kasutatakse paljude ripslaseliikide bioloogiliseks tõrjeks. Kooruvad munad ja vastsed. Röövlestad söövad ka kedriklesti (nt maasikalest ja Polyphagotarsonemus latus), paljusid muid lesti, mesinestet ja õietolmu.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Thripex-Plus toimib?

Röövlestade valmikud otsivad aktiivselt saakorganisme ja söövad need ära.

Play

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

  • Karbis 500 kotikest.

Iga paberkotike sisaldab 1000 igas arenguetapis rööv- ja viljalesta segatuna kliidega.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Tripex-Plusi kasutamine

  • Riputage kotikesed taimede külge (kotikestel on väljumisauk juba olemas).
  • Riputage kotikesed varju (mitte otsese päikesevalguse kätte).
  • Toodet muudavad pikaealisemaks kotikeste niiskustasakaalu parandamiseks võetud meetmed, näiteks kotikese põhja asetamine niiskele kasvusubstraadile.
  • Hoidke kotikesi vaid pappribast. Röövlestad on kergesti kahjustatavad.

Pange tähele, et Thripex Plus sisaldab viljalesti ja kliisid. Need lestad võivad taimi pisut kahjustada, eriti kui neid on palju ja keskkond on väga niiske. Seetõttu pidage enne Thripexi kasutamist nõu edasimüüjaga, samuti on soovitatav mõju jälgimiseks teha väike eelkatse.

Play

Järgnev teave on vaid teadmiseks. Kui teave kohalike tegurite kohta, mida tuleb arvesse võtta, nt põllukultuur, kliimatingimused ja nakatumuse raskusaste, on olemas, saame anda paremat nõu. Õige meetodi valimiseks pidage nõu Kopperti spetsialisti või Kopperti toodete tunnustatud müügiesindajaga.

Thripex-Plus ennetav madal kahjurite arvukus kõrge kahjurite arvukus
Annus
m²/ühik 2,5 2,5 3/4
Intervall (päevades) 42 35 28
Sagedus
Märkused õietolmuga taimedel vaid korra

Thripex-Plusi parimad kasutustingimused

Röövlestadel ei esine diapausi, mistõttu võib neid kasutada aastaringselt. Mõne tunni päevas peaks suhteline õhuniiskus olema üle 75% ja temperatuur üle 20 °C.

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Bioloogilistel kasuritel on väga lühike eluiga, mistõttu tuleks neid pärast kättesaamist taimedel kasutada võimalikult kiiresti. Kasutamisega viivitamine võib nende kvaliteeti negatiivselt mõjutada. Kui peate siiski Thripex Plusi hoiustama, järgige järgmisi juhiseid. Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

  • Hoiustamine pärast toote kättesaamist: 1–2 päeva.
  • Hoiustamise temperatuur: 10–15 °C.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?