Enermix

Teaduslik nimi:
Eretmocerus eremicus and Encarsia formosa
Tavanimetus:
Kahe parasiitherilaseliigi segu
Toote kategooria:
Natural enemy
Play

Otstarve

Otstarve

Millal Enermixi kasutada?

Kasutage Enermixi kasvuhoonekarilase (Trialeurodes vaporariorum) ja tubakakarilase (Bemisia tabaci) teise kuni neljanda arenguetapi vastsete bioloogiliseks tõrjeks. Kasutage Enermixi ennetavalt ja kahjuri esimeste märkide ilmumisel.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Enermix toimib?

Parasiitherilaste emased valmikud parasiteerivad karilase teise kuni neljanda arenguetapi vastsetel. Esineb ka peremeesorganismide söömist.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Järgnev teave on vaid teadmiseks. Kui teave kohalike tegurite kohta, mida tuleb arvesse võtta, nt põllukultuur, kliimatingimused ja nakatumuse raskusaste, on olemas, saame anda paremat nõu. Õige meetodi valimiseks pidage nõu Kopperti spetsialisti või Kopperti toodete tunnustatud müügiesindajaga.

Enermix ennetav madal kahjurite arvukus kõrge kahjurite arvukus
Annus 3/m² 6/m² 9/m²
m²/ühik 1000 500 330
Intervall (päevades) 7–14 7 7
Sagedus min 3x min 3x
Märkused kasutada kuni kontrolli saavutamiseni kasutada kuni kontrolli saavutamiseni

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Enermixi kasutamine

  • Avage pakend ettevaatlikult kasvuhoones.
  • Painutage ribasid ja rebige need ära. Alustage rebimist riputamisava poolt.
  • Riputage kaardid taimede vahele, võimaluse korral umbes 75 cm taime ladvast allapoole ja mitte otsese päikesevalguse kätte.
  • Ärge nukke puudutage.
Play

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Bioloogilistel kasuritel on väga lühike eluiga, mistõttu tuleks neid pärast toote kättesaamist taimedel kasutada võimalikult kiiresti. Kasutamisega viivitamine võib nende kvaliteeti negatiivselt mõjutada. Kui peate siiski Enermixi hoiustama, järgige järgmisi juhiseid. Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

  • Hoiustamine pärast toote kättesaamist: 1–2 päeva.
  • Hoiustamise temperatuur: 8–10 °C
  • Hoiustada pimedas.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?