Entomite-M

Teaduslik nimi:
Stratiolaelaps scimitus
Tavanimetus:
Röövlest
Toote kategooria:
Natural enemy

Otstarve

Otstarve

Millal Entomite-M-i kasutada?

Entomite-M-i kasutatakse leinasääsklaste munade, (eriti väiksemate) vastsete ja nukkude ning ripslaste nukkude bioloogiliseks tõrjeks. Kasutage toodet kahjuri esimeste märkide ilmumisel.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Entomite-M toimib?

Valmikud ja nümfid toituvad leinasääsklaste vastsetest ja teistest mullas elavatest putukatest. Lestad on ka mullas ja selle pinnal ning taimevarte alumistel osadel. Stratiolaelaps scimitus liigub taime peale väga harva. Kahjurite vähenemine toimub aeglaselt, kuid kindlalt.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Pappsilindrid 10 000 või 50 000 (kõigi arenguetappide) röövlestaga turbaga segatud vermikuliidis.

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Entomite-M-i kasutamine

  • Enne kasutamist keerutage ja raputage pudelit või kotti õrnalt.
  • Jaotage materjal ühtlaselt mullale või kivivillale (mitte kilele).
  • Ärge kandke varre lähedale istutusauku, et vältida toidulestade tekitatavat kahju.
  • Entomite-M sisaldab toidulesti (Carpoglypus lactis). Kasutage Entomite-M-i alati mulla pinnal, mitte taimel. Enne esimest kasutuskorda katsetage Entomite-M-i väiksel alal.

Entomite-M-i parimad kasutustingimused

Parima tulemuse saavutamiseks peab muld olema niiske, kuid mitte liiga märg, ja soovitavalt orgaaniliste ainete rikas. Peale selle peab see olema lahtine. Entomite-M-i eduka kasutamise minimaalne temperatuur on 15 °C.

Järgnev teave on vaid teadmiseks. Kui teave kohalike tegurite kohta, mida tuleb arvesse võtta, nt põllukultuur, kliimatingimused ja nakatumuse raskusaste, on olemas, saame anda paremat nõu. Õige meetodi valimiseks pidage nõu Kopperti spetsialisti või Kopperti toodete tunnustatud müügiesindajaga.

Entomite-M ennetav madal kahjurite arvukus kõrge kahjurite arvukus
Annus 100/m² 200/m² 500/m²
m²/ühik 100/500 50/250 20/100
Intervall (päevades)
Sagedus 1x 1x 1x
Märkused

Kõrvaltoimed

Pestitsiididel võib bioloogilistele lahustele olla otsene või kaudne mõju. Vaadake järele, millistel pestitsiididel on sellele tootele kõrvaltoimeid.

Mine kõrvaltoimete andmebaasi

Toote käsitsemine

Toote käsitsemine

Käitlemine

Bioloogilistel kasuritel on väga lühike eluiga, mistõttu tuleks neid pärast toote kättesaamist taimedel kasutada võimalikult kiiresti. Kasutamisega viivitamine võib nende kvaliteeti negatiivselt mõjutada. Kui peate siiski Entomite’i hoiustama, järgige järgmisi juhiseid. Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või muudes tingimustes.

  • Hoiustamine pärast toote kättesaamist: 1–2 päeva.
  • Hoiustamise temperatuur: 10–15 °C.
  • Hoiustada pimedas (pudel horisontaalselt).

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?