Küpsiste avaldus

Küpsiste avaldus

Kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille teie brauser teie arvutisse salvestab, kui meie veebisaiti külastate. Küpsiste peamine funktsioon on kasutajate üksteisest eristamine. Teie brauser saadab meile salvestatud teabe järgmisel korral, kui meie veebisaiti külastate.

Küpsiste kasutamine on turvaline. Need ei töötle teie isikuandmeid, näiteks telefoninumbrit ega e-posti aadressi.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Teeme vahet teatud küpsisetüüpidel.

Veebisaidi tööks vajalikud kohustuslikud küpsised
Need küpsised tagavad, et meie veebisait töötab õigesti. Küpsised hõlmavad teie brauseri poolt salvestatud sätteid, et meie veebisaiti teie ekraanil õigesti kuvataks.

Valikulised analüüsiküpsised
Kasutame kolmanda isiku analüüsiküpsiseid, et koguda statistikat selle kohta, kuidas meie veebisaite kasutatakse. See võimaldab meil oma veebisaiti kasutajate heaks veelgi täiustada.

Teie nõusolek
Valikulisi küpsiseid kasutame vaid juhul, kui oleme enne teilt selleks nõusoleku saanud. Kui külastate meie veebisaiti esimest korda, ilmub teavitusriba, mis küsib teie nõusolekut valikuliste küpsiste kasutamiseks. Kui olete nõusoleku andnud, kasutame teie arvutis olevat küpsist ja kuni küpsis on aktiivne, teavitusriba enam ei kuvata. Pärast küpsise kasutusea lõppemist küpsise kustutamist, ilmub teavitusriba meie veebisaidi järgmisel külastamisel uuesti ja küsib taas teie nõusolekut.

Küpsiste kustutamine või keelamine

Kui olete küpsistega nõustunud, võite need kustutada oma brauseri sätete kaudu. Samuti saate küpsiste kasutamise oma brauseris keelata. See võib piirata meie saidi teatud funktsioone. Lisateabe saamiseks külastage oma brauseri veebisaiti.

Küpsiste avalduse muutmine

Võime oma küpsiste avaldust aeg-ajalt muuta, kuna küpsiste eeskirju võidakse muuta või meie veebisaidile võidakse lisada uusi funktsioone. Küpsiste avalduse uuendused avaldatakse meie veebisaidil. Kõik muudatused jõustuvad kohe pärast meie veebisaidil avaldamist.

Lugege meie privaatsusavaldust.

Viimati uuendatud: 1. august 2023