Tundmaõppimine ja äratundmine

Tundmaõppimine ja äratundmine

Hankige taimekasvatajatele mõeldud bioloogilise taimekaitse juhend

„Knowing and recognizing“ teeb täpselt seda, mida lubab. See annab teile teadmisi kahjuri elutsüklist ja -etappidest ning võimaldab teil üksikasjalike illustratsioonide ja lähifotode abil konkreetset kahjurit või haigust ära tunda. Saadud teadmised võimaldavad teil leida parimad kestlikud lahendused.

25 aastat tagasi avaldatud ning 2003. aastal läbivaadatud ja uuendatud viimane väljaanne koosneb 443 leheküljest, 700 fotost ja kümnetest illustratsioonidest, mis kirjeldavad või kujutavad levinumaid kahjureid, haigusi ja nende looduslikke vaenlasi.

Raamat annab lugejale kogu vajaliku teabe, et mõista kahjurite, haiguste ja looduslike vaenlaste vahelisi suhteid. See selgitab, kuidas need taimedel levivad, millist kahju tekitavad ja millised on nendele omased käitumismallid.

Koppert – teadmusettevõte

Bioloogilise taimekaitse kasutamine ei ole lihtne protsess, vaid keerukas süsteem, mille puhul tuleb arvesse võtta paljusid aspekte. Koppert on tunnustanud vajadust teadmiste järele üle 50 aasta.

Hiljutised teadusavastused kasulike mikroorganismide valdkonnas on toonud taimekasvatajatele uusi praktilisi lahendusi. Raamatu „Knowing and recognizing“ uuendatud väljaanne hõlmab ka uusi biopestitsiide ja biostimulaatoreid, mis suurendavad taime vastupanuvõimet stressile ning aitavad sellel paremini kasvada ja terve olla.

Koppert usub, et nende teadmiste jagamine on ülioluline selleks, et saavutada koostöös loodusega 100% kestlikku põllundust ja aiandust.