Horiver

Tüüp:
Sticky trap with wet glue
Tüüp:
Kollased liimpüüniseid.
Toote kategooria:
Monitoring
Play

Otstarve

Otstarve

Millal Horiveri kasutada?

Horiveri kasutatakse lehetäide, kaevandikoide, karilaste, ripslaste ja leinasääsklaste valmikute seireks ja püüdmiseks.

Kuidas see toimib

Kuidas see toimib

Kuidas Horiver toimib?

Liimpüünised on üliolulised kasvuhoonetes paljude lendavate kahjurite tuvastamiseks ja osaliseks likvideerimiseks. Liimpüünised võimaldavad tuvastada kahjureid varakult ja kasutada seejärel nendega võitlemiseks bioloogilisi meetmeid. See hoiab ära tarbetu kemikaalidega töötlemise.

Liimpüünisesse kinni jäänud putukate korrapärane loendamine annab teada, millised kahjurid kasvuhoones esinevad, kui kiiresti nende populatsioon kasvab ja millal see tõenäoliselt maksimumi saavutab. Nii on taimekasvatajad potentsiaalseteks ohtudeks paremini ette valmistunud.

Toote tehnilised andmed

Toote tehnilised andmed

Horiveri müüakse järgmistes suurustes:
25 x 10 cm (väike, sisaldab 8 kahepoolset ja 2 ühepoolset liimpüünist)
25 x 20 cm (keskmine, sisaldab 20 kahepoolset ja 2 ühepoolset liimpüünist)
25 x 40 cm (suur, sisaldab 10 kahepoolset ja 2 ühepoolset liimpüünist)
 

Kasutusjuhendid

Kasutusjuhendid

Horiveri kasutamine

Kasutusjuhised

  • Kõrgete taimede (nt kurk, tomat ja paprika) korral asetage püünised taimede latvade kohale ja kohandage neid taimede kasvamisel.
  • Madalate taimede korral toetage püüniseid keppide või traadist hoidjate abil ja paigaldage need taimedest maksimaalselt 30 cm kõrgusele.
  • Püünised peavad olema piirkondades, kus kahjurite oht on suur, nt ustel, katuseviilu otstes ja külgmistes ventilatsiooniavades.
Play

Kogus

Seire jaoks on soovitatav kasutada 1000 m² kohta viis püünist. Kui püünised peavad aitama kaasa kahjurite bioloogilisele tõrjele kahjurikolletes (st massiline püüdmine), kasutage 20 m² kohta vähemalt ühte püünist ja kõige rohkem ühte püünist 2 m² kohta. Selleks võib kasutada nii väikseid kui ka suuri püüniseid.

Käitlemine

Koppert B.V. ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest juhtudel, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kehtivad Kopperti (Koppert B.V ja/või tema tütarettevõtte) tingimused. Kasutage ainult tooteid, mis on teie riigis/osariigis ja põllukultuuri jaoks lubatud. Kontrollige kohalikke registreerimisnõudeid. Koppert ei vastuta lubamatu kasutamise eest. Koppert ei vastuta kvaliteedi halvenemise eest, kui toodet on hoiustatud soovitatust kauem ja/või valedes tingimustes.

Kas vajate abi?